Port Bocianie Gniazdo

  Duży port ulokowany na zachodnim brzegu jez. Ryńskie, w Rynie. Zapewnia pełną ofertę dla żeglarzy i turystów. Plaża, gastronomia, nowoczesny teren z zachowaniem mazurskiego klimatu, dużo zadbanej zieleni. Port i cały obiekt jest ciągle unowocześniany i rozbudowywany. Żeglarze podkreślają fantastyczną atmosferę tego miejsca i umiarkowane ceny.

  Marina oferuje dla swoich klientów: miejsca noclegowe, nowe sanitariaty o wysokim standardzie ze stanowiskami do prania ubrań, sale konferencyjne dla szkoleń żeglarskich, plaża dla miłośników pływania i rodzin z dziećmi, parking dla samochodów na terenie mariny. Na terenie portu znajduje się również stołówka z kuchnią, gdzie przygotowywane są posiłki, sala dyskotekowa, w której odbywać się mogą różnego rodzaju zajęcia, spotkania, nocne kawiarenki czy imprezy typu dyskoteka.

  Obiekt jest ogrodzony, oświetlony oraz monitorowany, a także strzeżony 24 godziny na dobę. Położenie wśród mazurskiej przyrody daje doskonałą możliwość spędzania czasu również poza terenem portu. Jest to szczególne ważne w przypadku zajęć z paintball'a czy jazdy na quadach, wycieczek pieszych i rowerowych, a także w przygotowaniu atrakcji typu podchody, czy bieg na orientację. Takie usytuowanie portu sprzyja organizowaniu wypraw rowerowych, kajakowych oraz żeglarskich.

  Miłośnicy kąpieli wodnych i plażowania mogą skorzystać z nowoczesnej plaży, strzeżonej przez ratowników WOPR. Kąpiel będzie więc przyjemna i bezpieczna. W pobliżu plaży znajduje się sklep, w którym można kupić żywność oraz napoje. Tuż za bramą wjazdową znajduje się sklep spożywczy (ok. 150m). Supermarket „Biedronka” jest w odległości 800 m od portu.

  Port Bocianie Gniazdo

  do góry strony