Nasza misja

  czyli nasze cele, ambicje i pragnienia…

  Żeglarstwo to hobby, pasja, wyzwanie, forma czynnego wypoczynku. Uczy pokory, szacunku do codzienności, ludzi i sprzętu. Pozwala na wyciszenie i refleksje o życiu i jego sensie. Ale potrafi też być bezwzględne i niebezpieczne - wówczas wymaga od nas podejmowania natychmiastowych i dobrych decyzji.

  Udowadnia wtedy jak ważne jest współdziałanie ludzi i wzajemne zrozumienie. Dla nas jest także pracą i obowiązkiem a dla naszych klientów czasem urlopu i relaksu …

  Już ponad 10 lat wytrwale dążymy do doskonałości i profesjonalnego zaspokojenia potrzeb czarterujących -spędzenia czasu na bezpiecznych i komfortowych jachtach, wśród piękna mazurskiej przygody. Uczymy się obserwując i słuchając głosów naszych klientów.

  Robimy wszystko, aby jachty spełniały Państwa oczekiwania, a kompetentni pracownicy w miły i przyjacielski sposób przekazali i odebrali jacht, udzielili odpowiedzi na wszystkie zadane pytania dotyczące jachtów, portów, i szlaku oraz przeszkolili w obsłudze jachtu i urządzeń jachtowych. Nasza ambicją jest przejrzystość naszych produktów, bezkonkurencyjność, profesjonalizm a w rezultacie Firma nr 1 w Polsce. 

  Żegluj bezpiecznie, komfortowo i z klasą

  Zespół
  Grupa SZATANEK Polska

  do góry strony